Plan mësimor me dizajn Njëbrirësh

0 out of 5

60 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: plan-mesimor-unicorn Kategori: ,

Përshkrim

Plani i mësimit është një element thelbësor i pajisjes së shkollës.

Plani nga koleksioni STARPAK me një grafik me njëbrirësh, përmban një ndarje në pesë ditë të javës me 9 rreshta për hyrje, në mënyrë që asnjë student të mos harrojë librat ose fletoret që i nevojiten në një ditë të caktuar, si dhe të ketë një tabela e shumëzimit në anën e pasme.

Grafikat miqësore do ta bëjnë çdo ditë në shkollë të mirëplanifikuar dhe të suksesshme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Plan mësimor me dizajn Njëbrirësh”

Related Products