Portofol për mjete shkollore në ngjyrë blu dhe me dizajn të personazhit “Paw Patrol”

0 out of 5

1550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: portofol-per-artikuj-shkollor-ne-ngjyre-blu-me-dizajn-paw-patrol Kategori: ,

Përshkrim

Një portofol i përsosur për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj shkollorë, si gomë, lapsa, gërshërë, ngjitës, letër shënimesh, etj.
Praktike dhe e lehtë në peshë, ajo mund të futet lehtësisht në çantën e shkollës.
Fansat e vegjel të Paw Patrol, do ta adhurojnë.
Përmasat: 22x8x8 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore në ngjyrë blu dhe me dizajn të personazhit “Paw Patrol””

Related Products