Set me goma fshirëse në formë sistemi diellor

0 out of 5

610 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-goma-8-cope-me-sistemin-diellor Kategori: ,

Përshkrim

“SPACE ADVENTURE SISTEMI SOLAR SET ERASE OF 8”

Fshini gabimet përmes sistemit diellor dhe mësoni sistemin diellor.
E veçanta shtesë: Në anën e pasme të hartës do të gjeni të gjithë planetët e treguar në shkallë, duke përfshirë distancën nga dielli.
Ide e përsosur dhurate për astronautët e vegjël për të luajtur dhe fshirë njëkohësisht ose si një ndihmë mësimore për shkollën!
Madhësia e gomës: 1,2 cm – 2,3 cm
Kujdes! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me goma fshirëse në formë sistemi diellor”

Related Products