Set për ngjyrosje me dinosaur

0 out of 5

550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-pikture-per-djem Kategori: ,

Përshkrim

Udhëtoni pas në kohë në epokën e dinosaurëve dhe ngjyrosni një pllakë 3D në jetë. Nga modelet e theksuara deri te detajet e ndërlikuara, përdorni furçën e përfshirë për të kthyer përsëri në jetë këtë dinosaur me rrëshirë 8 inç.
Me 5 ngjyra të bojës akrilike, mund të eksploroni me lehtësi skema të ndryshme ngjyrash, nuanca dhe modele, mundësitë për kreativitet nuk do të zhduken kurrë.
Seti përfshin: 2 shirita bojë akrilike (kafe, jeshile, e kuqe, e verdhë, blu, e bardhë) 3 ml secila, furçë, pjatë rrëshirë 3D dinozauri.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set për ngjyrosje me dinosaur”

Related Products