Gërshërë për fëmijë me prerje në dizajne të ndryshme

0 out of 5

160 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: gershere-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Bërë me tehe metalike dhe doreza plastike shumëngjyrëshe.
Gërshërët ergonomike me dorezë të butë janë të rehatshme për të dyja gërshërët e duhura, të sigurta dhe të lehta për t’u përdorur, me tehe të mprehta brisk për prerje precize pa rrezik.
Seti i gërshërëve Arts & Crafts ofron mundësi të pafundme dizenjimi për albumet tuaja, kartolinat përshëndetëse, librat e kujtesës, etiketat e dhuratave dhe vepra artizanale të tjera me letër dhe fotografi.
Shumëllojshmëria e kufijve të ndryshëm është e madhe, duke i shtuar mjaftueshëm stil secilit prej projekteve tuaja pa e bërë secilin të duket i njëjtë.
Çdo palë gërshërë ka një model unik, ofron mundësi të pafundme dizajni dhe është çelësi i dizajnit të albumit tuaj të preferuar dekorativ.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gërshërë për fëmijë me prerje në dizajne të ndryshme”

Related Products