Stilolaps ngjyrë blu dhe me mbishkrimin Dream

0 out of 5

420 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 5491 Kategori: ,

Përshkrim

Stilolapsin ngjyrë blu dhe me mbishkrimin Dream, do ta adhuroni.
Përbëhet nga pjesë metalike dhe veshje të bute silikoni, falë së cilës ofron rehati dhe ndjenjë butësie gjatë shkrimit.
Stilolapsi ka një mbushje blu.
Trashësia e vijës së shkrimit 1,0 mm .
E përkryer për shkollë, zyrë dhe shtëpi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps ngjyrë blu dhe me mbishkrimin Dream”

Related Products