Çadër shiu me bazë transparente & dizajn “Rainy Day”

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cader-rainy-day-me-hapje-automatike Kategori: , ,

Përshkrim

Çadër shiu transparente, model unisex i përshtatshëm për tu përdorur si për djem ashtu edhe për vajza.
Rezistente ndaj shiut të rrëmbyeshëm dhe borës. Çadër e cilësisë së lartë me dorezë plastike tepër të rehatshme. Përdorim i lehtë pasi hapet automatikisht me një dorë.
Kjo çadër ka një bosht të fortë metalik të kromuar dhe 8 tela të përforcuara të cilat janë shumë rezistente ndaj erës.
Diametri çadrës: 85cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çadër shiu me bazë transparente & dizajn “Rainy Day””

Related Products