Lojë Arcade

0 out of 5

330 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-uji-16x85cm Kategori: ,

Përshkrim

Një lojë arcade në të cilën vendosni të gjitha rrathët shumëngjyrëshe në dy shtylla, duke përdorur vetëm dy butona që vënë në lëvizje rrathët e diktuar nga uji brenda. Avantazhet e produktit: do të kujdeset për zhvillimin motorik dhe të mendimit, është i disponueshëm në gjashtë ngjyra: jeshile, e bardhë, rozë, e verdhë, akuamarinë, blu. Përmbajtja e grupit: lojë me ujë. Dimensionet/pesha/bateritë:
dimensionet e produktit (gjatësia x lartësi x thellësi): 16 x 8 x 2 cm,
pesha e produktit pa paketim: 0.08 kg, nuk kërkon energji baterie. Një lodër e përshtatshme për fëmijët e moshës 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë Arcade”

Related Products