Set me dy ngjitës letre në formë buzëkuqi me personazhin Paw Patro

0 out of 5

290 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ngjites-paw-patrol Kategori: ,

Përshkrim

Seti me dy ngjitës letre në formë buzëkuqi me personazhin Paw Patro është i përshtatshëm për shkollë dhe zyrë.
Ngjitësi 15 g është i thjeshtë, i shpejtë në përdorim dhe jo toksik dhe nuk e rrudh letrën.
Qëndrueshmëri e lartë për letër, karton, etiketa, foto. Paketimi përfshin 2 copë.
Dimensionet e paketimit: 14.5 x 7 x 2.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me dy ngjitës letre në formë buzëkuqi me personazhin Paw Patro”

Related Products