Plastelinë në Kovë

0 out of 5

360 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: plasteline-me-ngjyra-ne-kove-7x8cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: çdo enë ka një ngjyrë të ndryshme të masës, zhvillon kreativitetin dhe aftësitë manuale të fëmijës. Kapaku i kovës përmban një formë të një kafshe të caktuar.
Të gjithë fëmijët i duan lojërat në të cilat ata mund të tregojnë kreativitetin e tyre.
Një nga lodrat e preferuara të fëmijëve është plastelina. Dimensionet: gjatësi 8cm
Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Plastelinë në Kovë”

Related Products