Laps shkrimi me dizajn frutash

0 out of 5

140 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: lapsa-me-dizajn-te-gjitha-frutat Kategori: ,

Përshkrim

Lapsa shkrimi me dizajnin e frutave tuaja të preferuara.
Bëjini detyrat më të lezetshme me këta lapsa duke zgjedhur frutin që u pëlqen më shumë.
Mprehet lehtë,dhe ka një gomë në fund.
Butësia: HB

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Laps shkrimi me dizajn frutash”

Related Products