Set me artikuj shkollor me personazhin Spider-Man

0 out of 5

770 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-shkrimi-spider-man-skice Kategori: ,

Përshkrim

Seti i shkrimit me personazhin “Spider-Man” është një shumëllojshmëri e 5 mjeteve thelbësore të studentëve.
Ky grup përfshin një stilolaps, mprehës lapsash, gomë, vizore dhe një kuti lapsash të ripërdorshme për ruajtje.
Çdo instrument është zbukuruar me personazhin ikonik Spider-Man, duke e bërë kthimin në shkollë më argëtues për fansat e superheronjve.
Ky grup jo vetëm që ofron mjetet e nevojshme për të mësuar, por gjithashtu shton një prekje entuziazmi dhe stili në rutinën e shkollës. Një zgjedhje e shkëlqyer për studentët e rinj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me artikuj shkollor me personazhin Spider-Man”

Related Products